I'm often amazed at the high cost of certain beauty products. A $200 haircut? The frugal gal in me can't help but start formulation scenarios as to what else I could do with that kind of dough. Fifteen pairs of shoes at Payless. Eighty-seven boxes of whole wheat pasta, perhaps. You get the point. So, let's test your knowledge. Can you guess which is more expensive?

Source